לעבוד בביוסנס וובסטר

בשבילנו חברת ביוסנס וובסטר היא הרבה מעבר למקום עבודה. מדובר במקום שמעניק לנו הזדמנות ללמוד, להתחבר, להתפתח ולהביא את היכולות שלנו לידי ביטוי בכל אשר אנו עושים.

העובדים בביוסנס וובסטר נהנים מחברה הממוצבת בחזית הטכנולוגיה ומעניקה להם הרגשת שייכות ובית.

 

פיתוח אישי ומקצועי

ביוסנס וובסטר נותנת לעובדיה הזדמנות להתפתחות אישית ומקצועית על ידי מתן קורסים, הכשרות ומתן כלים מסוגים שונים. העובדים בביוסנס וובסטר נהנים מחשיפה לטכנולוגיות המתקדמות ביותר בתחום עיסוקם ולומדים מהמרצים המובילים בתחום. בנוסף, ביוסנס וובסטר דואגת לחשוף את עובדיה למיטב המומחים בתחומים הרפואיים הרלוונטים. במסגרת העבודה בחברה נוצרות הזדמנויות לקידום מקצועי וניהולי, הרחבת סמכויות ותחומי ההתמקצעות וכן מתאפשר ניוד בין מחלקות.

אירועי חברה, ימי כיף ואפילו קיום כנס TedX !

ביוסנס וובסטר מקיימת מגוון אירועים חברתיים המשלבים בילוי עם קידום יצירתיות וחדשנות ותורמים לגיבוש ולאווירה המשפחתית בארגון.

אנו גאים לספר כי ערכנו אירוע TEDx תחת הנושא: Light Your Mind. אירוע TEDx הינו אירוע עולמי יוקרתי המשלב הרצאות מעשירות בתחומי טכנולוגיה, בידור ועיצוב. האירוע נערך בשיתוף צוות TEDx העולמי וכלל הרצאות של חברות המתמקדות בטכנולוגיות ופתרונות לאנשים עם מוגבלויות. האירוע, שזכה לחוות דעת מצויינות מהעובדים, היה מעשיר, חוויתי, שזור בהומור והותיר את כולנו בציפייה רבה לאירוע הבא.

 

כחלק מהיותה חברת בת של ג’ונסון אנד ג’ונסון, ביוסנס וובסטר מאמצת את תוכנית הבריאות הגלובלית בחברה ומספקת לעובדיה חוגי ספורט, תזונה בריאה ושירותים נוספים בתחום הבריאות.

 

 

הגעת לתפריט הנגישות, לחץ ENTER על מנת לדלג על התפריט.