פרסים ופטנטים של ביוסנס וובסטר

ביוסנס וובסטר- מקום ראשון ברישום פטנטים בשנים 2013  ו- 2014

לפי הנתונים שהוצגו, בשנת 2013 הגישה ביוסנס וובסטר 56 בקשות רישום ובשנת 2014 הגישה 65 בקשות. במקום השני אחריה דורגה התעשייה האווירית שהגישה 36 בקשות בשנת 2014, והגישה 35 בקשות בשנת 2013 . במקום השלישי דורגה ידע- החברה למחקר ופיתוח של מכון ויצמן עם 33 בקשות בשנת 2014 ו-25 בקשות בשנת 2013.

ביוסנס וובסטר מחזיקה בלמעלה מ-400 פטנטים רשומים. בין הפטנטים אותן ביוסנס הגישה בקשה לרשם פטנטים ניתן למצוא את צנתר מושקה לאבלציה עם פתחי השקיה בעלי התנגדות הידראולית מופחתת, את השיטה ליצירת מגע לחץ חשמלי בעל התנגדות נמוכה בין אלקטרודה אבעתית חצויה לבין חוט חיבור וכן את הצנתר עם מערך אלקטרודות שטוח. (נלקח מתוך יומן הפטנטים לשנת 2014).

ביוסנס וובסטר מחזיקה בידע ייחודי ושומרת בנאמנות ארוכת שנים על חשיבה חדשנית ופורצת דרך, ובזכות כך תורמת תרומה משמעותית לאנושות. הבסיס ליכולת זו טמון באנשי החברה ובהכשרתם, במסגרתה הם לוקחים חלק בפרוצדורות רפואיות, נחשפים למטופלים, פועלים ישירות אל מול הרופאים. בנוסף, עוברים העובדים קורסים המעשירים את הידע הקליני שלהם. במקביל, החברה דואגת לייצר סביבה משפחתית ותומכת הכוללת מתן אפשרות לביטוי עצמי ותחושת שייכות לכל אחד מהעובדים. סביבה זו מייצרת פוטנציאל לפעילות איכותי ומאתגר.

ביוסנס וובסטר גדלה ומגייסת עובדים להצטרף להצלחה. בקרו בלוח המשרות של ביוסנס וובסטר וחפשו את המשרה הבאה שלכם.

הנתונים פורסמו ע”י אודי עציון במוסף ממון של ידיעות אחרונות, 18.11.2015 

בנוסף למקום הראשון בהגשת בקשות לרישום פטנטים, זכתה ביוסנס וובסטר כשלוש פעמים במדליית ג’ונסון אנד ג’ונסון.

פרס ג’ונסון, “פרס הנובל” של ג’ונסון אנד ג’ונסון, שנקרא על שמו של הגנרל רוברט ווד ג’ונסון, הינו הפרס הגבוה ביותר הניתן כהוקרה על הישגים בתחומי המחקר והפיתוח של מוצרים מובילי שוק.

הפרס מוענק מאז 1960 למדענים ולמהנדסים, שלתגליותיהם ולמוצרים אותם פיתחו הייתה השפעה מכרעת על השווקים בהם ג’ונסון אנד ג’ונסון פועלת. פיתוחים אלו הובילו את החברה לתחומים חדשים ותרמו רבות לבריאותם ולרווחתם של מאות מיליוני אנשים סביב העולם.

בשנת 2009 הוענקה המדליה הראשונה לד”ר אסף גובארי, לאנדרס אלטמן ולעינב גפן, אשר הובילו את פיתוחם של קטטר ®SOUNDSTAR ומודול ®CARTOSOUND לאולטראסונד תלת מימדי של פנים הלב. מערכת זו, מספקת תמונה תלת מימדית בזמן אמת במהלך ביצוע פרוצדורה קלינית בלב.

השילוב של קטטר ®SOUNDSTAR ו – מודול  ®CARTOSOUND הרחיב את טווח האפשרויות בפרוצדורות פולשניות בלב, הגביר את הביטחון של הרופא המטפל במהלך הפרוצדורה והוריד את הסיכון לסיבוכים. כתוצאה מכך, המטופלים והרופאים נהנים משיפור במהירות ובבטיחות של הפרוצדורות ומתוצאות כוללות טובות יותר.

בשנת 2011 קיבלו את המדליה ד”ר אסף גובארי, פסח סוסל, מאיר בר-טל, דני אוסאדצ’י, מיכאל לוין וד”ר ראג’ פנדקאנטי על תרומתם המכרעת לפיתוח מערכת CARTO® 3 והקטטרים היחודיים לה. מערכת CARTO® 3 הינה הדור השלישי והמתקדם של מערכת מיפוי תלת מימדי לפרוצדורות אלקטרופיזיולוגיות המשלבת טכנולוגיות עקיבה אחר צנתרים על בסיס חיישני מיקום ואפיוני עכבה (Impedance).

המדלייה האחרונה הוענקה בשנת 2014 ל ד”ר אסף גובארי, אנדרס אלטמן, ירון אפרת, דרור לוי, כריסטופר ביקלר ומאיר בר-טל אשר זכו בה על תרומתם המכרעת לפיתוח: קטטר ™THERMOCOOL SMARTTOUCH

 ו‑ ™CARTO SMARTTOUCH  Software Module. פיתוחים אלו מאפשרים לרופאים מדד מדויק ובזמן אמת, של כח המגע המופעל על דופן החדר הלבבי, בזמן ביצוע פרוצדורה מסוג אבלציה.

עבור ד”ר אסף גובארי, זוהי הזכייה השלישית במדליית ג’ונסון ועבור אנדרס אלטמן ומאיר בר-טל – הזכייה השנייה. במסדרונות ההנהלה העולמית של ג’ונסון אנד ג’ונסון יש כבר המכתירים את אסף כ- Michael Phelps של תעשיית הציוד הרפואי.

היכולת של מהנדסים העובדים במרכז “קטן וחכם” כשלנו, לזכות בפרס יוקרתי זה, הינה תעודת כבוד לכולנו!

הגעת לתפריט הנגישות, לחץ ENTER על מנת לדלג על התפריט.