להיות חלק מ Janssen

Image
Innovation

חדשנות

חברת Janssen הינה חברה פורצת דרך בתחום פיתוח תרופות מאריכות ומצילות חיים. החברה משקיעה זמן ומשאבים באיתור תחומים תרפויטיים חדשים בהם היא עשויה לתת ערך משמעותי למטופלים, ופועלת לפיתוח ולייצור עוד ועוד פתרונות חדשניים.
Janssen Israel, האחראית לשיווק והפצת התרופות בארץ, שוקדת על איתור אפליקציות ופלטפורמות דיגיטליות חדשניות שיעניקו ערך מוסף לצוות הרפואי ולחולים. 
יחידת החדשנות של החברה רואה בחדשנות ערך ממשי לכל הקהילה הרפואית והיא עושה רבות לקידומו.

Image
Benifits

הטבות

Janssen Israel מכירה בחשיבותם הרבה של אנשיה כנכס המשמעותי ביותר להצלחת החברה. מסיבה זו נמצאים עובדי החברה במרכז תשומת הלב מיום הצטרפותם לחברה ולמשך כל תקופת העסקתם. העובדים נהנים מסל הטבות עשיר הכולל תנאים סוציאליים מקיפים, מענקים עפ"י עמידה ביעדים, ביטוחי בריאות וכן פעילויות רווחה מגוונות לכל המשפחה.
החברה רואה בהתפתחות האישית והמקצועית של עובדיה כאחד מיעדיה והיא דואגת לתוכנית פיתוח אישית המותאמת לכל עובד, עפ"י כישוריו, שאיפותיו ואפשרויות ההתפתחות שלו.

Image
Community

קהילה

התרומה לקהילה בחברת Janssen היא חלק בלתי נפרד מהעשייה המקצועית ומתחושת הערך הגדולה לה שותפים כלל עובדי החברה.
כחלק מערכי ה-Credo (ה"אני מאמין") של קבוצת Johnson & Johnson מאמינה Janssen כי בנוסף לאחריותה כלפי המטופלים והקהילה הרפואית, היא אחראית גם לקהילה בתוכה היא פועלת.
החברה תורמת לעמותות ולגופים שונים, וכן בוחרת, בשיתוף עם עובדיה, תכנית התנדבות שנתית מגוונת. בין פעילויות ההתנדבות ניתן למנות עבודה עם הגיל השלישי, סיוע בתחזוקה ושיפוץ של מרכזי נוער בסיכון, עבודה עם אנשים בעלי מוגבלויות, שיתוף פעולה עם עמותת הרוח הטובה לקידום יוזמות התנדבות רבות ועוד.
מעבר לערך הקהילתי והחברתי הרב שיש למעורבות בקהילה, מחזקות פעילויות ההתנדבות גם את הקשר בין העובדים ומייצרות מוטיבציה להמשך עבודה משותפת.

Image
Diversity & Inclutions

גיוון והכלה

Janssen נותנת ביטוי למגוון רחב של קבוצות באוכלוסייה מתוך אמונה שהגיוון והתמהיל האנושי העשיר הם שהופכים את החברה למתקדמת, ערכית וחדשנית.
Janssen Israel מעסיקה עובדים ממגזרים שונים ובכל הגילאים, כשכל אחד תורם את תרומתו החיונית וניסיונו הייחודי. החברה שמה דגש על העצמה מגדרית ומתגאה ברוב הנשי שבחברה.

Janssen מקדמת שילוב אנשים בעלי מוגבלויות בעבודה, ומייצרת עבורם סביבת עבודה נגישה ותומכת.
בנוסף לפעילות הפנים ארגונית, פעילה החברה גם בפלטפורמה הגלובלית שיצרה קבוצת Johnson & Johnson העולמית (Employees Resource Group), פלטפורמה בה קבוצות עובדים גלובליות משתפות פעולה למען קידום אג'נדות חברתיות משותפות וביניהן קידום נשים, קידום זכויות הקהילה הלהט"בית, שילוב עובדים עם מוגבלויות, קידום מיעוטים וכיו"ב.