להיות חלק מ Johnson & Johnson MedTech Israel

Image
Innovation

חדשנות

העיסוק היומיומי בטכנולוגיה המתקדמת והחדשנית ביותר בעולם הרפואה לצד העבודה הצמודה עם אנשי הרפואה, מחייבים את עובדי החברה למקצוענות ללא פשרות. תכנית ההכשרות המקיפה, כמו גם ההדרכות בארץ ובחו"ל אליהן נשלחים עובדי החברה, מאפשרות להם לטפח רמת מקצועיות מיטבית ומקנות להם מיומנויות מתקדמות וידע קליני ברמה הגבוהה ביותר. במקביל, הביקוש העולה לפתרונות רפואיים מתקדמים מצריך את החברה לפיתוח מוצרים, פתרונות ומודלים עסקיים חדשניים שיאפשרו ליותר חולים חשיפה לטכנולוגיות המתקדמות של Johnson & Johnson העולמית.
מוצרי החברה המבוססים על טכנולוגיות חדשניות הינם פורצי דרך ומצילי חיים ואנו רואים זאת כמחויבותנו להנגישם למאות אלפי מטופלים ברחבי ישראל.

Image
Benifits

הטבות

ההון האנושי ב- Johnson Medical הוא הנכס החשוב ביותר עבורנו ולכן אנו מיישמים מדיניות העסקה ודאגה לעובד לאורך כל מחזור חייו בארגון. החברה מייחסת חשיבות רבה לפיתוח העובד והיא מספקת לאנשיה מגוון גדול של אפשרויות צמיחה וניידות, תוך קידום ההתפתחות האישית והמקצועית. ההשתייכות לקבוצת Johnson & Johnson העולמית תורמת אף היא בהיבט זה ומרחיבה את אפשרויות הלמידה וההתפתחות במסגרת העבודה. 
לצד אפשרויות אלה זוכים עובדי החברה לתנאים סוציאליים מקיפים, תגמולים ותמריצים, וכן לטיפול מסור בכל היבטי הרווחה, האירועים והמשפחה. 
מחויבותה של Johnson Medical לבריאות הקהילה, מיושמת גם עבור קהילת העובדים  הנהנים מביטוח בריאות, פעילויות ספורט, תוכניות תזונה בריאה, הרצאות העשרה וכן שירות פסיכולוגי מקצועי להם ולמשפחותיהם, ללא עלות.

Image
Community

קהילה

תחושת השליחות שמייצרת העבודה ב-Johnson Medical  מועצמת על ידי עשייה חברתית. עובדי Johnson Medical הינם חברי קהילה מגובשת, אשר חשים אחריות כלפי הקהילה הרפואית אותה הם משרתים במסגרתם עבודתם, כמו גם כלפי הקהילה המקומית בה הם חיים. החברה מקיימת קשר הדוק עם עמותות במגוון תחומים ועושה רבות לשילוב בעלי מוגבלויות בעבודה, סיוע לילדים חולים ונזקקים, הגברת המודעות לנושאי זהירות בדרכים ועוד. בשנים האחרונות אף התעצמה תפיסת הקיימות של Johnson Medical והיא שמה לעצמה כמטרה להתמודד עם האתגרים הסביבתיים שמתרחשים ועתידים לשנות את כדור הארץ. 
כחלק מפעילויותיה מקדמת החברה פרויקטים של מחזור אריזות, מוצרים וחומרי גלם, התייעלות בתהליכי שינוע, התייעלות בצריכת אנרגיה, הפחתת טביעת רגל פחמנית של כל מוצר בבסיסו, ועוד.

Image
Diversity & Inclutions

גיוון והכלה

ב Johnson & Johnson מאמינים שככל שהמרקם האנושי שונה ומגוון יותר, כך הארגון עשיר, יצירתי ופורה יותר. ואכן, אוכלוסיית החברה הינה הטרוגנית מאד וכוללת עובדים ממגזרים שונים, כשהמשותף לכולם הוא השאיפה למצוינות והיותם בעלי יכולת למידה, יחסי אנוש מצוינים, מקצועיות ומוטיבציה גבוהה.
החברה מקדמת שוויון הזדמנויות לכל האוכלוסיות ופועלת בשיתוף פעולה עם עמותות שונות כדי לייצר בארגון תמהיל אנושי מגוון: קידום שוויון מגדרי תוך העצמת נשים בארגון ואיזון בית-עבודה בקרב גברים ונשים כאחד, שילוב בעלי מוגבלויות בארגון תוך יצירת סביבת עבודה נגישה ומותאמת, תמיכה בקהילה הלהט"בית, פעילות לחיזוק התודעה הארגונית וכן העסקת עובדים מהגיל השלישי במגוון תפקידים.