אודותנו לוח משרות לעבוד בג'ונסון תרומה לקהילה צור קשר

תרומה לקהילה של ג’ונסון אנד ג’ונסון מדיקל

ג’ונסון מדיקל שמה דגש על תרומה לקהילה ולוקחת חלק בפרויקטים שונים:

 

“Project smile” הינו פרויקט בינלאומי אשר ג’ונסון אנד ג’ונסון העולמית לוקחת בו חלק פעיל וחשוב.

 

פרויקט זה, מוטמע בכל אחת ואחת ממדינות בהן לתאגיד שלנו נציגות ישירה ומאומץ ע”י הצוותים המקומיים באהבה ובהצלחה.

תרומה זו מהווה רובד נוסף למי שאנחנו כאנשים, כאזרחים וכעובדי ג’ונסון אנד ג’ונסון.

בישראל, ניתן לפרויקט שם מקומי – “פרויקט חיוכים מישראל” – גיוס תרומות לניתוחים לילדים שסועי שפה וחיך במדינות עולם שלישי.

 

את הפרויקט מובילים מי אם לא העובדים שלנו במגוון פעילויות שונות, דרכן מגייסים כספים לטובת ניתוחים אלו. בין הפעילויות: הצגות ילדים, מופעים שונים, מכירת טלפונים ניידים לעובדים ודוכני מכירה שונים במשרדים.

פרויקט זה פרש כנפיים לאחרונה וכבר ניתן לראות את הניצנים הראשונים שלו.

 

אתם מוזמנים לפנות ללינק לטובת תרומות לפרויקט חיוכים מישראל ולקחת חלק בהצלחתו!

 

 

 

פרוייקט נוסף בו ג’ונסון מדיקל לוקחת חלק הוא “בית המתנות של יאיר”. שיתוף הפעולה החל בעקבות פנייה אישית של מירב הולנדר:

“לפני שנתיים וחצי,  בני הקטן יאיר טבע בבריכה הממוקמת בחצר שבבתינו. בנס גדול יאיר נשאר בחיים אך עם פגיעה מוחית קשה. במשך שלושה חודשים היינו מאושפזים בבית חולים שניידר. שם, במקביל לתקופה הקשה, פגשנו את החסד והנתינה הקיימים בבית החולים.

כעבור כשנה החלטתי להתנדב בבית חולים שניידר בכדי להחזיר ולו במעט מהטוב שקיבלתי מהם. לשם כך, פניתי לעמותת “ילדים שלנו”, עמותה הפועלת בשניידר ודואגת לרווחתם והנאתם של הילדים המאושפזים.

אחד הפרויקטים של העמותה הוא “חדר המתנות”. מדובר בחדר עמוס במתנות חדשות והילדים מוזמנים לבוא לחדר ולבחור מתנה לפני שהם מתחילים טיפולים קשים וכן בימי הולדת. אירית, האחראית על החדר, סיפרה לי על מצוקת המתנות: כל המתנות מגיעות מתרומות והחדר סבל ממחסור במתנות.

שיגרתי מסרון הקורא לתרום מתנות לחדר המתנות בשניידר. באורח פלא המסרון התגלגל ברחבי הארץ והביא עימו עשרות אלפי מתנות. בעקבות השפע הרב החלטתי להקים את “בית המתנות של יאיר”. מדובר בקומה שלמה עמוסה במתנות המספקת מתנות לכל בתי החולים בארץ ולילדים נזקקים. בנוסף, פתחתי חדרי מתנות ברוב בתי החולים בארץ ואני נמצאת בקשר קבוע עימם ומספקת להם מתנות בכל פעם שקיים מחסור.

“בית המתנות של יאיר” נמצא בפתח תקווה ומתנות זורמות אליו ומשם עוברות ליעדן.

הערך והמשמעות של מתנה לילד חולה הוא ערך רב ביותר. בכוחה של מתנה קטנה לתת כח לילד להתגבר על המחלה ולעיתים אף להקל בסבל. פעולה פשוטה מצדנו של רכישת מתנה לילד חולה תורמת תרומה משמעותית, מעלה חיוך ומציפה בשמחה את הילד.

הרבה פעמים אנחנו נעצבים למראה ילד חולה, מתבוננים בחוסר אונים, רוצים להושיט יד ולא תמיד מוצאים את הדרך. המתנה היא כלי נהדר להעביר משהו מאתנו והלוואי ותמיד נזכה להיות בצד הנותן.

“בית המתנות של יאיר” מבוסס על תרומות, כל זמן שאנשים תורמים אני יכולה להמשיך ולספק מתנות לילדים המאושפזים בכל רחבי הארץ. ביום שאנשים יפסיקו לתרום, לי לא יהיה מה לתת. מדובר בפרויקט לכל החיים. הזכות לשמח ילדים.”

ג’ונסון מדיקל התגייסה לסייע למירב בכל דרך שניתן אם בגיוס מתנות ועד שינוע והפצת המתנות לבתי חולים במרכז הארץ.

 

פרויקט נוסף בו לקחה ג’ונסון מדיקל חלק הוא תרומת ציוד משרדי לאקים חיפה.

הגעת לתפריט הנגישות, לחץ ENTER על מנת לדלג על התפריט.