תעשו שינוי. בואו להציל חיים.

Omrix Biopharmaceuticals LTD הינה חברת ביו-טכנולוגיה המשתייכת לקבוצת Johnson & Johnson, נוסדה בשנת 1995.
Omrix מובילה חדשנות ומתמחה בפיתוח וייצור תכשירים רפואיים מצילי חיים שמקורם בפלזמה אנושית. כחלק מערכי ה Credo (ה"אני מאמין") של החברה, מחויבת Omrix לשינוי ושיפור איכות חיי המטופלים ורואה בפיתוח מוצריה שליחות ואחריות כלפי אוכלוסיית החולים, משפחותיהם והצוותים הרפואיים.

Omrix מתמחה במוצרים מבוססי פלזמה אנושית: 
קו המוצרים הראשון עוסק בדבקים ביולוגיים לעולם ה-Biosurgery וכולל מספר פיתוחים חדשניים הנחשבים לבשורה עולמית בעצירת דימומים פנימיים מאסיביים.
הפיתוח הראשון בקו זה, ה- ®Evicel, זכה בשנת 2012 בפרס המחקר והפיתוח היוקרתי ביותר של Johnson & Johnson. הפיתוח השני, ה ®EVARREST, הושק בשנת 2015, והפך למוצר הדגל החדשני ביותר בתחום עצירת הדימומים והדהים את קהילת הרופאים בארה"ב. ה- ®EVARREST  אף זיכה את Omrix בפרס הGlobal Surgery Award for Scientific Excellence והעניק לחברה שם ומוניטין בינלאומי.

קו המוצרים השני עוסק בפיתוח חיסונים פאסיביים (®Omr-IgG-am) מבוססי אימיונוגלובולינים המיועדים להזרקה תוך ורידית.
על בסיס טכנולוגיה זו פותחו ב Omrix, בשיתוף פעולה עם ארגוני ה- NIH , CDC, משרד הבטחון והצבא האמריקאי, שורה של מוצרים חדשניים נוגדי טרור ביולוגי, להתמודדות עם נגיפים חדשים ובלתי מוכרים (כדוגמת מחלת הוירוס המערבי- West Nile Virus). מוצרים אלה, כמו יתר מוצרי Omrix, מבוססים על פטנטים וטכנולוגיה ייחודית ומשווקים בהצלחה ברחבי העולם.

חשיבותם הקריטית של מוצרי Omrix עבור המטופלים וצוותי הרפואה, מחייבת אותנו לעמוד בסטנדרטים הגבוהים והמחמירים ביותר של מצוינות תפעולית בכל התחומים: 
תהליכי הבטיחות, הבטחת האיכות, הייצור והפיתוח. 
כדי לעשות זאת אנחנו בוחרים באנשים הטובים ביותר, אלה המובילים במצוינות, יצירתיות, אחריות, גמישות מחשבתית ויכולת התמודדות עם שינויים.

העבודה ב Omrix היא בסביבה גלובלית, בחברה בעלת חזון וערכים אשר שמה את העובדים במרכז. אנו מאמינים שמעורבות, שותפות מקצועית ומימוש עצמי הם חלק מהותי ובלתי נפרד במאמץ להצלת חיים.

ב Omrix אנו שמים את העובדים במרכז ומאמינים שמעורבות, שותפות מקצועית ומימוש עצמי הם חלק מהותי ובלתי נפרד הן מהדרך והן מהיעד אליו אנחנו חותרים. כמו כן, אנו מעניקים לעובדינו סביבת עבודה המאפשרת פיתוח אישי ומקצועי, מקום בו יוכלו להשאיר חותם ולהשפיע על עולם הבריאות של המחר.

עבודה ב Omrix משמעותה עבודה בסביבה גלובלית, בחברה בעלת חזון וערכים מובילים בזירת הבריאות העולמית.
Omrix, מחברת Johnson & Johnson חותרת תמיד לאיכות חדשנות ומצויינות ומעניקה לעובדיה הזדמנות ללמידה תוך כדי תנועה בסביבה דינאמית משתנה, חשיפה לטכנולוגיות ולמתודולוגיות המתקדמות ביותר ולהיות מובילה בתעשיית הפארמה בישראל ובעולם.

ההצלחה שלנו היא ההצלחה של העובדים שלנו ולהיפך.

צרו איתנו קשר

 

רחוב איינשטיין 14, פארק המדע נס ציונה 76106

waze

בנק הדם, מדא, בי"ח תל השומר,  55000

waze