להיות חלק מ Omrix Biopharmaceuticals

Image
Innovation

חדשנות

את המושג חדשנות לא המצאנו ב Omrix, אם כי אנו יכולים לזקוף לזכותנו את הרחבתו לעולם הביוכרורגי בזכות הפיתוחים המתקדמים ויוצאי הדופן שלנו.
המוצרים שלנו מעידים על היכולת של האנשים שלנו לחשוב מחוץ לקופסה, לחקור, לנסות שוב ושוב ולא לוותר עד לפיתוח הפתרונות היצירתיים והחדשניים ביותר. לא בכדי קטפו מוצרי החברה פרסי מחקר, חדשנות ופיתוח רבים.
Omrix מובילה חדשנות הן בפיתוח מוצרים פורצי דרך ומצילי חיים המבוססים על פלסמה אנושית, והן בתהליכי ייצור אספטיים, מתקדמים וסטריליים. אנחנו מייצרים פטנטים טכנולוגיים חדשניים, אפקטיביים, ובטוחים המהווים מהפכה בתחומם, מבלי להתפשר על עמידה בתקנים הבינלאומיים המחמירים ביותר. כיום, עם למעלה מ- 50 פטנטים רשומים, הפכה Omrix לבעלת מוניטין בתחומי הפיתוח והייצור של מוצרים מצילי חיים למאות אלפי מטופלים ברחבי העולם.

Image
Benifits

הטבות

ההון האנושי הוא הנכס החשוב ביותר עבורנו ולכן אנו מיישמים מדיניות העסקה ודאגה לעובד לאורך כל מחזור חייו בארגון.
סל ההטבות שלנו כולל: שכר אטרקטיבי, בונוסים, מענקי הוקרה, תנאים סוציאלים מקיפים, ביטוחי בריאות, סבסוד ארוחות ועוד. אנו שמים דגש על איזון בית עבודה, ערבות הדדית וסביבת עבודה נעימה ותומכת. תוכנית הרווחה שלנו נותנת מענה לכל מעגל חיי העובד תוך קידום התפתחות  אישית ומקצועית באמצעות הכשרות, סדנאות, מימון לימודים אקדמאים ומגוון הזדמנויות מקומיות וגלובאליות. 
חזונה של Omrix לעולם בריא יותר אינו פוסח גם על העובדים, ובריאותם תמיד לנגד עינינו. עובדי החברה נהנים מתוכנית בריאות עשירה, פעילויות ספורט והעשרה וכן שירות פסיכולוגי מקצועי לעובדים ומשפחותיהם.

Image
Community

קהילה

עובדי Omrix הינם חברי קהילה מגובשת, אשר חשים אחריות כלפי הקהילה הרפואית אותה הם משרתים במסגרת עבודתם, כמו גם כלפי הקהילה המקומית בה הם חיים. אחריות זו באה לידי ביטוי בתמיכה במגוון עמותות ובהתנדבות כלל העובדים במסגרות שונות כחלק משמעותי מתרבות החברה: עבודה עם ניצולי שואה וקשישים, סיוע לילדים ונוער בסיכון, תמיכה באגודה למלחמה בסרטן, חיבור עם האקדמיה לחיזוק תעשיית הבריאות ועוד.
כחלק מהאחריות התאגידית, Omrix שמה דגש גם על איכות סביבה וקיימות ועושה רבות להפחתת צריכת האנרגיה וזיהום הסביבה: צריכת מים מופחתת בתהליכי הייצור, מיחזור וצימצום השימוש בפלסטיק, אחריות על סביבת המפעלים באשר לזיהום הקרקע והאוויר ועוד. אנו גאים בתרומה ובעשייה הסביבתית שלנו כחלק מ Omrix, ומאמינים כי תרומה זו יוצרת מוטיבציה בקרב העובדים ומעלה את היעילות והמצויינות העסקית שלנו.

Image
Diversity & Inclutions

גיוון והכלה

ב Omrix מאמינים כי יש לפעול פרואקטיבית למען שיוויון הזדמנויות לכל מגוון האוכלוסיות בחברה הישראלית. אנו מאמינים ששונות וגיוון הופכים את הארגון לעשיר, מפרה ויצירתי ושהמכנה המשותף לכל עובדינו הינו החתירה למצוינות והשאיפה לחדשנות.
Omrix מובילה בעולמות הגיוון וההכלה, במגוון רחב של תחומים: 
אנחנו מעודדים שיוויון מגדרי ע"י יצירת סביבה והטבות תומכות מגדר, המאפשרות לכל אחד ואחת להשתלב בעולם העבודה. אנו פועלים לשילוב עובדים בעלי מוגבלויות תוך דגש על יצירת סביבת עבודה נגישה ומותאמת. אנו תומכים בקהילה הלהט"בית ופועלים לחיזוק התודעה הארגונית ויצירת פתיחות ושינוי תפיסתי. אנו מאמינים במתן שוויון הזדמנויות לכולם, ללא הבדל דת, לאום או גיל, ופועלים לשילוב מלא ע"י שיתוף פעולה עם עמותות ייעודיות לנושא במגזרים שונים.