תרומה לקהילה באומריקס

כחלק מקבוצת ג’ונסון אנד ג’ונסון, החיבור לקהילה ניצב בלב הפעילות היומיומית שלנו. אנו קשובים לצורכי לקוחותינו, מספקים להם מוצרים ושירותים ופועלים ללא הרף על מנת לשפר את איכות חייהם. קבוצת ג’ונסון אנד ג’ונסון, ששמה לה למטרה לשפר את דמותה וזהותה הערכית של החברה, פועלת מיום הקמתה למען הקהילה, בכל רחבי העולם. אנו באומריקס מקיימים את החזון הזה, לאורך שנים, כל השנה!

כשאנו באומריקס מדברים על “להיות יותר ממקום עבודה”, אנו מגשימים זאת גם בפעילות שלנו למען הקהילה. במהלך השנה מקבל כל אחד ממאות העובדים שלנו את הזכות לבחור כיצד לתת באהבה לאלה שזקוקים לכך יותר מכול.

הצצה קלילה לפעילות אומריקס למען הקהילה:

החלמה חלומית– מתנדבים בבית החולים הדסה עין כרם בפרויקט הנקרא “החלמה חלומית”. תרמנו משחקים, ספרים וצעצועים. המתנדבים עוזרים לילדים ולהוריהם ומגיעים גם לשמח בחגים. כמו כן, בנינו במיון הילדים פינת ג’ימבורי ותרמנו אייפדים למחלקה. בימים אלו אנו מתכננים המשך פעילות.

מסע אופניים של גלגלי אהבה למען בי”ח אלי”ן– הפעילות החלה ב2013 ומתנדבים כ-20 עובדים ביום רכיבה מיוחד למען ילדי ביה”ח אלי”ן בירושלים. למסע זה שאורך בין יום לחמישה ימים מצטרפות חברות מכל העולם. בסיום המסע השתתפנו בטקס מרגש בביה”ח יחד עם ראש העיר ירושלים – ניר ברקת.

עמותת שורשים– אנו אוספים בחגים: פסח וראש השנה מוצרי מזון עבור נזקקים, כמו כן, מעל 20 עובדים מתנדבים באריזה וחלוקה.

“שיעור אחר” בכפר הנוער בן שמן– התנדבות בפעילות בכפר הנוער בן שמן. המתנדבים מעבירים שיעורים לכיתות בתיכון הכפר במסגרת עמותת “שיעור אחר”. הילדים מקבלים העשרה מעולמם המקצועי של המתנדבים או מסיפוריהם האישיים. בשנת 2014 התנדבו כ-20 עובדים. כמו כן, הילדים ביקרו באתרי אומריקס השונים.

הגעת לתפריט הנגישות, לחץ ENTER על מנת לדלג על התפריט.