אנו מאמינים כי המחויבות הראשונה שלנו היא לחולים, לרופאים ולאחיות, לאימהות ולאבות ולכל האחרים המשתמשים במוצרינו ובשירותינו. בכדי לענות על צורכיהם, כל שאנו עושים חייב להיות באיכות מעולה. עלינו לשאוף באופן מתמיד לספק ערך להפחית את העלויות ולשמור על מחירים סבירים. בהזמנות הלקוח יש לטפל באופן מדויק ומהיר. לשותפים העסקיים שלנו חייבת להיות הזדמנות להרוויח רווח נאה.

אנו אחראים לעובדינו, העובדים עמנו ברחבי העולם. עלינו לספק סביבת עבודה מכלילה שבה כל אחד חייב להיחשב כיחיד ומיוחד. עלינו לכבד את השונות שלהם ואת כבודם העצמי ולהכיר בערכם. עליהם לחוש תחושת ביטחון, הגשמה ותכלית במקום עבודתם. לקבל תמורה הוגנת והולמת ומקום עבודה נקי, מסודר ובטוח. עלינו לתמוך בבריאות וברווחה של עובדינו, ולסייע להם למלא את המחויבויות המשפחתיות שלהם ומחויבויות אישיות אחרות. על העובדים להרגיש חופשי להתלונן ולהציע הצעות. צריכה להינתן הזדמנות שווה מבחינת תעסוקה התפתחות והתקדמות לאלה שיש להם את הכישורים לכך, עלינו לגדל מנהיגים בעלי יכולת גבוהה, ופעולותיהם צריכות להיות צודקות ואתיות.

אנו אחראים לקהילות בהן אנו חיים ועובדים ולקהילה העולמית. עלינו לסייע לאנשים להיות בריאים יותר על-ידי מתן תמיכה בגישה ובטיפול טובים יותר במקומות נוספים ברחבי העולם. עלינו להיות אזרחים טובים - לתמוך במעשים טובים ובמעשי צדקה, בבריאות ובחינוך טובים יותר, ולשלם את חלקנו במיסים. עלינו לגדל הנכס שבו ניתנה לנו הזכות להשתמש כשהוא במצב טוב, ולהגן על הסביבה ועל משאבי הטבע.

האחריות האחרונה שלנו היא כלפי בעלי המניות שלנו. העסקים צריכים להניב רווח נאה. עלינו לסייע רעיונות חדשים. יש להמשיך בעבודת מחקר, לפתח תוכניות חדשניות, להשקיע בעתיד ולשלם על טעויות. עלינו לרכוש ציוד חדש לספק מתקנים חדשים ולהוציא לשוק מוצרים חדשים. עלינו ליצור מלאי כדי לספק את מוצרינו גם בעתות קשות. אם נפעל על פי עקרונות אלה, יזכו בעלי המניות לתמורה נאה.

 

Image
Johnson & Johnson